Miejska Biblioteka Publiczna - Hrubieszowskie Centrum Dziedzictwa im. Krystyny i Stefana Du Chateau zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Hrubieszów - dzielimy się wspomnieniami".Spotkanie odbędzie się we wtorek 25 lipca w godzinach 15.30 - 18.00 w MBP-HCD.Zobacz też: Gdzieś w Hrubieszowie...
2023-07-21 10:07:52