W niedzielę 29 stycznia, odbył się w Hrubieszowie 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Od rana, na ulicach miasta oraz w gminach powiatu hrubieszowskiego kwestowali do "orkiestrowych puszek" wolontariusze WOŚP.W Hrubieszowskim Domu Kultury funkcjonowały - punkt rejestracji dawców
2023-01-29 22:42:08