21 grudnia, w Hrubieszowskim Domu Kultury odbył sie koncert z okazji jubileuszu 35-lecia Społecznego Ogniska Muzycznego w Hrubieszowie.W koncercie jubileuszowym wystąpili uczniowie Niepublicznej Szkoły Muzycznej i Społecznego Ogniska Muzycznego w Hrubieszowie.fot. lubiehrubie
2022-12-23 09:51:58