W dniu 26 kwietnia 2024 roku, w szkolnej auli, uczniowie czwartych klas I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie odebrali z rąk dyrektor placówki Alicji Borkowskiej świadectwa ukończenia szkoły.Jako pierwsi swoje świadectwa odebrali uczniowie z najwyższymi wynikami.Następnie
2024-05-04 18:13:31