Parking przy ulicy Ciesielczuka - dyskoteka, pijaństwo, bączki, wypadki i wyścigi ulicami miasta... Przekazuję pismo Burmistrz Miasta w tej sprawie - Burmistrz nie wie, co się dzieje i nic nie zrobi - mieszkańcy ratujcie się sami! - pisze w korespondencji do nas mieszkaniec Hrubieszowa.Odpowiedź
2022-12-02 15:50:04