W ostatnim dniu maja, w auli szkolnej Staszica, odbyły się kolejne zajęcia dla młodych studentów z cyklu Akademia Staśka.Tym razem uczniowie klasy IIb - Julia Ferenc, Julia Szmyt i Mateusz Lewicki (biol-chem.) i kl. IIIc - Laura Szala, Julia Papierz, Karina Paćkowska, Piotr Niźnikowski i
2023-06-05 07:26:18