7 sierpnia, na osiedlu "Zielone" w Hrubieszowie, odbyły się ćwiczenia terenowe w zakresie ratownictwa drogowego i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.Organizatorem ćwiczeń było Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu "Bug" oraz Miasto Hrubieszów, logistycznym zajęli się druhny
2020-08-13 13:11:38