W halach Dwójki i Kościuszki rozegrano charytatywny turniej piłki nożnej, z którego dochód przeznaczony został na leczenie 33 letniej Iwony Balsam z Werbkowic.29 stycznia 2023 roku rozegrany został Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa. W związku z tym,
2023-01-31 08:50:17