29 września 2022 roku, na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie, odbył się egzamin końcowy szkolenia kierowców - konserwatorów sprzętu ratowniczego OSP.Do egzaminu końcowego składającego się z części teoretycznej i praktycznej przystąpiło 32 druhów z
2022-09-30 07:38:15