Dziś, na stadionie miejskim w Hrubieszowie, z udziałem 15 drużyn, odbywa się kolejna edycja Turnieju Służb Mundurowych w Piłkę Nożną im. kpr. mgr Wojciecha Kowalczuka.Turniej jest wydarzeniem regularnie organizowanym przez Zakład Karny w Hrubieszowie od 2015 r. (z przerwą w roku 2020 z uwagi
2022-08-26 11:47:21