W hrubieszowskim Starostwie Powiatowym odbyła się kolejna edycja akcji "Niespodzianka dla Mamy", mającej na celu docenienie kobiet, które urodziły swoje pociechy w hrubieszowskim szpitalu.Z inicjatywy starosty hrubieszowskiego Anety Karpiuk oraz dyrektora SP ZOZ w Hrubieszowie Alicji Jarosińskiej,
2022-10-07 09:15:53