Natan z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Hrubieszowie przyłączył się do kolejnej - tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Przedszkolak dzielnie zbierał datki na ten szczytny cel. Łącznie, do jego puszki WOŚP darczyńcy wrzucili w tym roku 1445,22 zł. Gratulujemy!Jego wysiłek
2023-03-07 18:22:49