Młodzież z hrubieszowskiego Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki, wyjechała do Lublina, aby mile spędzić wspólny czas z okazji Mikołajek.9 grudnia, klasy 3a i 4ap ZS nr 3 w Hrubieszowie, z wychowawcami p. Jolą Szadowską i p. Mariuszem Malonem wyjechały do Lublina aby mile spędzić
2022-12-19 07:25:09