Wczoraj, uroczyście zakończono pierwszy turnus obozu młodzieżowych drużyn pożarniczych OSP, zorganizowany dla jednostek z terenu gminy wiejskiej Hrubieszów.18 lipca, w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie, uroczyście zakończono pierwszy turnus obozu młodzieżowych
2023-07-19 08:03:20