Na zakończenie ferii zimowych, młodzież z Zespołu Szkół nr 4 w Hrubieszowie wybrała się na wycieczkę na Targi Rolne w Lublinie.Młodzież Technikum Agrobiznesu na bieżąco uczestniczy w takich wydarzeniach.Zaprasza również do szkoły przedstawicieli firm związanych z nowoczesnym rolnictwem.Czytaj: Hrubieszów:
2024-02-22 06:16:52