7 maja, w kościele p.w. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Hrubieszowie odbyło się nabożeństwo w intencji strażaków PSP oraz OSP z terenu powiatu hrubieszowskiego.7 maja, w kościele p.w. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Hrubieszowie ks. Marek Kuśmierczyk, w koncelebrze z księżmi - p.płk.
2023-05-09 07:52:24