W dniu 21 lutego 2024 r. w Zespole Szkół Nr 4 w Hrubieszowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród za udział w konkursach plastycznych oraz ogłoszono zwycięzców Szkolnych Mistrzostw w Tenisie Stołowym.W konkursie plastycznym "Walentynkowe Love" nagrody otrzymali: Szymon Badyła,
2024-03-01 08:27:49