Kolejne mamy, które urodziły w 2022 roku swoje pociechy w hrubieszowskim szpitalu, otrzymały od Powiatu Hrubieszowskiego upominki.W Starostwie Powiatowym, po raz kolejny przeprowadzono akcję mającą na celu docenienie Mam, które urodziły swoje pociechy w 2022 roku, w hrubieszowskim szpitalu.Każda
2022-12-05 09:52:03