Kolejne mamy, które urodziły swoje pociechy w hrubieszowskim szpitalu, otrzymały od Powiatu Hrubieszowskiego upominki.W Starostwie Powiatowym, po raz kolejny przeprowadzono akcję mającą na celu docenienie Mam, które urodziły swoje pociechy w 2022 i 2023 roku, w hrubieszowskim szpitalu.Każda
2023-02-04 11:12:49