Od początku września, po drogach powiatu hrubieszowskiego jeździ nowa karetka typu "S" Państwowego Ratownictwa Medycznego. Jest to nowoczesny ambulans marki Mercedes.Całkowity koszt karetki, wraz z profesjonalnym wyposażeniem, wynosi ponad 600 tysięcy złotych. Została ona w całości zakupiona
2022-10-07 12:13:38