21 listopada 2021 r. odbyło się Ipierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej w Hrubieszowie, podczas którego nowo wybrani radni złożyli ślubowanie i odebrali zaświadczenia potwierdzające objęcie mandatu radnego MRM.Dokonali również wyboru Prezydium Rady, w skład którego weszli:Przewodnicząca
2022-11-23 09:43:23