Dzisiaj w szpitalu w Hrubieszowie odbyła się uroczystość oddania do użytku nowo wyremontowanych pomieszczeń Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej.Alicja Jarosińska, dyrektor SP ZOZ w Hrubieszowie:Decyzja "Sanepidu" o dostosowaniu pomieszczeń Laboratorium Medycznego do obowiązujących standardów
2023-02-09 17:25:22