10 stycznia 2023 roku, w 2 Hrubieszowskim Pułku Rozpoznawczym odbył się uroczysty apel, który był zwieńczeniem intensywnego szkolenia szeregowych zawodowych, uczestniczących w bazowym kursie podoficerskim.W trakcie uroczystości, absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia kursu, a najbardziej
2023-01-12 19:58:40