2 grudnia, w hrubieszowskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, odbył się koncert pieśni patriotycznych "Nuty rozgrzewające serce".Uczniowie placówki zaprezentowali przybyłym interpretację takich utworów, jak: Wojenko, Wojenko!, Rozkwitały pąki białych róż, O mój rozmarynie,
2022-12-08 10:32:55