27 września 2020 r., na hrubieszowskim Rynku, odbyły się uroczystości z okazji Dnia Podziemnego Państwa Polskiego.Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 10.20 wciągnięciem na masz flagi państwowej i odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego.Następnie głos zabrał wiceburmistrz Hrubieszowa Paweł
2020-09-27 12:11:51