W dniu 1 marca 2024 roku odbyły się w Hrubieszowie uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".O godzinie 9.00, w Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej w Hrubieszowie odprawiono z udziałem pocztów sztandarowych Mszę Święta w intencji Ojczyzny i wszystkich poległych
2024-03-01 11:08:53