Kolejna grupa młodzieży z Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie wyjechała do Grecji.W Grecji uczniowie będą m.in.: doskonalić znajomość języka angielskiego, wzbogacać wiedzę na temat istotnych wartości i kultury Grecji i realizować zajęcia praktyczne. Młodzieży towarzyszą opiekunowie.SKORO
2023-05-04 15:15:00