W dniu 16 września, Przedszkole nr 1 przy ul. Gródeckiej odwiedzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie. Przeprowadzili prelekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród przedszkolaków.Dzieci zapoznały się z zasadami
2021-09-25 11:20:32