Tegoroczne obchody Święta Niepodległości z powodu pandemii koronawirusa, przybrały charakter indywidualny.11 listopada 2020 r. - w dniu odzyskania niepodległości, starosta hrubieszowski Aneta Karpiuk, wicestarosta Marek Kata, członek zarządu Andrzej Barczuk, a także Mieczysław Zapała, przedstawiciel
2020-11-13 09:58:14