W Hrubieszowie powstanie zakład, który będzie skupował rzepak, pszenicę, żyto jęczmień i kukurydzę - informuje portal kronikatygodnia.pl.To szansa dla rolników na zbyt, a dla miejscowych firm na współpracę i możliwości kooperacji.Inwestycję zaplanowano przy ul. Dworcowej, tam gdzie mieścił
2023-03-13 07:11:22