Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Hrubieszowie uczciły "Dzień drzewa". Obchody tego święta rozpoczęliśmy od spotkania z panem leśniczym z Nadleśnictwa Strzelce. Pan Robert opowiedział nam o swojej pracy, o lesie i mieszkających w nim zwierzętach. Podkreślił, że człowiek
2021-10-15 08:57:42