21 października grupa 5-latków z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Hrubieszowie na zaproszenie mamy Oli - pani Marzeny Banach wybrała się do Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica.Licealiści, pod okiem p. Marzeny, zorganizowali gry i zabawy edukacyjne dla przedszkolaków. Dzieci
2022-10-26 08:32:47