Dzieci z Przedszkola nr 1 im. Małego Księcia przy ulicy Gródeckiej dołączyły do akcji #sadzimyMY.Grupa Skrzatów i grupa Piratów posadziła drzewa z okazji 620-lecia nadania praw miejskich naszemu miastu.W naszym przedszkolu w ramach tej akcji powiększyła się liczba drzew w ogrodzie przedszkolnym
2020-09-23 15:50:54