W czwartek 20 października, nastąpiło przywrócenie operacyjności bocznicy kolejowej w Terminalu Gazu Płynnego w Hrubieszowie.W uroczystości otwarcia nowej inwestycji wzięli udział przedstawiciele Zarządu spółki, PKP PLK i PKP Cargo, a także władz województwa lubelskiego i miasta Hrubieszów.Gaz
2022-10-21 08:18:51