1 września 2022 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.O godzinie 8.00 w kościele św. Mikołaja została odprawiona msza św. w intencji uczniów i nauczycieli rozpoczynających wspólną pracę. Następnie na boisku, przy pięknej, słonecznej pogodzie, spotkała się cała społeczność szkolna.Pani
2022-09-02 07:35:26