W dniach 19 - 20 września odbyły się w Hrubieszowie tegoroczne Rubienalia. W tym roku impreza połączona była z obchodami 620-lecia nadania praw miejskich.Na hrubieszowskim Rynku odbył się Jarmark Hrubieszowski, w którym wzięli udział wystawcy, twórcy ludowi i rzemieślnicy z naszego miasta
2020-09-21 10:30:25