6 grudnia przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Hrubieszowie ze wszystkich grup 3, 4, 5 i 6 latków odwiedził Święty Mikołaj, który przywiózł wszystkim mnóstwo prezentów.Gość z dalekiej Laponii bardzo cieszył się ze spotkania. Dzieci śpiewały piosenki i recytowały wiersze, czym
2022-12-08 10:42:18