17 lutego, w Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie odbyła się pogadanka strażaków na temat akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo".Strażacy przekazali młodzieży wiele cennych informacji na temat przestrzegania zasad bezpieczeństwa. W trakcie pogadanki uczniowie
2023-02-18 09:47:48