10 listopada 1920 r. w hrubieszowskim Przedszkolu nr 3 odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Dlatego też
2020-11-18 10:30:45