30 lipca 2020 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie odbyło się szkolenie z zakresu ratownictwa technicznego dla strażaków - ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych.Celem szkolenia było przygotowanie strażaków do sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia akcji
2020-08-15 11:56:53