W niedzielę 30 października na rynku miejskim w Hrubieszowie odbyła się akcja #SadzimyRazem z darmowymi sadzonkami oraz upominkami dla dzieci. Akcja, zorganizowana przez pracowników Nadleśnictwa Strzelce, ściągnęła nie tylko wielu mieszkańców Hrubieszowa i okolic, ale też osoby z dalszych
2022-10-31 13:08:45