Na placu przy Hrubieszowskim Domu Kultury trwa piknik #SzczepimySię.Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci: dmuchańce, zabawy i konkursy z nagrodami, malowanie twarzy i brokatowe tatuaże, pokaz sprzętu Straży Pożarnej, tańce integracyjne: Belgijka, Skrzypek, Jerusalem.Ponadto, w programie: karaoke,
2021-09-26 15:54:23