Od kilku tygodni trwają prace przy remoncie wejścia do hrubieszowskiego Starostwa Powiatowego.Powstają nowe schody i nowa pochylnia ułatwiająca wejście do budynku osobom starszym i z niepełnosprawnościami oraz wjazd wózków inwalidzkich.Poniżej fotoreportaż obrazujący postęp prac w ostatnich
2021-10-19 10:26:11