W środę 26 kwietnia, w szkole Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie, odbył się Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych.Do rywalizacji przystąpiło 5 szkól z powiatu hrubieszowskiego.Podczas turnieju oceniana była wiedza teoretyczna i praktyczna. Na wstępie uczniowie rozwiązywali
2023-04-26 16:23:06