W niedzielę, tuż po godz. 11.30, hrubieszowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o ulatniającym się gazie w jednym z bloków przy ul. Polnej.Na miejsce skierowano jednostki Straży Pożarnej i Policji. Ewakuowano 14 osób z sąsiadujących mieszkań.Strażacy odłączyli zasilanie prądu w budynku
2020-10-06 11:27:38