10 sierpnia, w Urzędzie Miasta Hrubieszowa, nastąpiło podpisanie umowy między władzami Hrubieszowa, a Spółką Wodną "Żeromskiego" w Hrubieszowie.Przedmiotem umowy jest udzielenie przez Gminę Miejską Hrubieszów dotacji w formie dofinansowania na na bieżące utrzymanie urządzeń wodnych,
2020-08-16 11:04:06