14 lutego, Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie zorganizował tradycyjną pocztę walentynkową.14 lutego doręczono wszystkie kartki w ramach działania szkolnej, błyskawicznej poczty walentynkowej. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem.Dziękujemy wszystkim za wspólną
2023-02-16 08:22:29