W dniu 11 listopada uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie uczestniczyli w wojskowej grze terenowej.Grę zorganizowało Wojskowe Centrum Rekrutacji w Chełmie. Z inicjatywy Ministerstwa Obrony Narodowej Gra terenowa odbyła się w 16 miastach w Polsce.Hrubieszowską szkołę reprezentowali uczniowie
2022-11-17 08:14:32