W Miejskim Przedszkolu nr 2 w Hrubieszowie, uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w dniach 17,18 i 23 czerwca 2021 roku.Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci. Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje. W naszym przedszkolu uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego
2021-07-02 08:58:36