Za nami bardzo pracowity rok, obfitujący w szereg działań dydaktycznych i wychowawczych, dzięki którym młodzież mogła rozwijać swoje zainteresowania i zdobywać nowe kwalifikacje - podkreślała podczas swojego wystąpienia Pani Anna Wiśniewska - Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie.Młodzież
2023-06-26 01:20:16